Charles Laborde

321326

CHARLES LABORDE (Frankrike, 1886-1941): L´Home, signerad och daterad Chas-Laborde 1929, etsning, ca 16x11,5 cm

Gulnader

Fack 25

Charles Laborde

Budhistorik (1 bud)

1957941
2015-07-28 11:58:49

2015-07-28 kl 13:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.