Hylla med skåp 1950-tal

321325

HYLLA med skåp, modell Prydno, Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950-tal, fanérad i teak, benställning i svartlackerad stål, knoppar i mässing, djup ca 32, höjd ca 165 x 165, medföljer lös BARMODUL, med invändig spegel och belysning, höjd 42, 78,5 x 32, SKÅPMODUL samt GAVEL, höjd 55, 84 x 32 cm, nycklar finns, lösa skruvar och fästen medföljer

Smärre ytskador

Rum 20

Hylla med skåp 1950-tal

Budhistorik (11 bud)
1958175
1 300
1957866
1957795
1957865
1957795
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.