Norellsoffa

321323

NORELL, soffa, "Plaza", 1900-talets andra hälft, ljus fiskbensmönstrad klädsel, längd ca 215 cm

Fläckar, smärre slitage

Norellsoffa

Budhistorik (4 bud)

1953676
1953675
1950701
1950700
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.