Oidentifierad konstnär porträtt

321320

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, 1800-tal, porträtt, olja på duk, ca 27x20 cm vardera

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (16 bud)
1957263
1957641
1957263
1957177
1 400
1956412
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.