Herrbyrå

321318

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, 7-lådig, faner i valnöt, höjd ca 140, 65x50 cm

Nyckel saknas, slitage, ytskador

Herrbyrå

Budhistorik (14 bud)
1958095
2 400
1956102
1957943
1956102
1 800
1957514
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.