John Nyström

321316

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): (3) Motiv från Stockholm, "Blåsippa", "Linnea borealis", signerade och daterad John Nyström, 1920-tal, krita och blandteknik, 25x32 resp 11x10, 13x10 cm

Monter 27

John Nyström

Budhistorik (1 bud)

1950339
2015-07-18 04:20:26

2015-07-28 kl 20:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.