Spegel 1800-tal

321315

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-tal, medaljong med porträtt, 74x32 cm

ombronserad, foliering med skador

Diverse, Speglar

Rum 7

Spegel 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1957887
1958258
1957887
950
1958016
900
1957887
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.