Michael Farrell oljemålning

321313

MICHEAL FARRELL (Irland 1924-2000): "Study for sandycove series", signerad och daterad a tergo Michael Farrell Dublin -69, 61x122 cm

Rum 2

Michael Farrell oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1958185
8 000
1958007
5 000
1956907
1955110
1954202

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.