Astrid Harms Ringdahl oljemålning

321311

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): Strandmotiv, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1952, olja på duk, 65x81 cm

Smärre tryckskada

Fack 36

Budhistorik (14 bud)
1957466
1 300
1955900
1957463
1955900
900
1957462
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.