Arvid Nilsson oljemålning

321310

ARVID NILSSON (1881-1971): Italiensk villa, signerad Arvid Nilsson olja på duk, 50x61 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Arvid Nilsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1954591
2015-07-23 20:31:37

2015-07-27 kl 17:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.