Kalle Hedberg oljemålning

321309

KALLE HEDBERG (1894-1959): "Norrländskt Landskap", osignerad, olja på pannå, 48x60 cm

Fack 12

Kalle Hedberg oljemålning
Budhistorik (13 bud)
1957480
2 400
1956228
1956043
1956227
1956043
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.