Nilsson Axel oljemålning

321306

AXEL NILSSON (1889-1981): "Hamnmotiv ", signerad A. Nilsson, olja på duk, 45 x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Nilsson Axel oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1957525
1 600
1957032
1957524
1 400
1957032
1 300
1957446

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.