Peter Dahl

321302

PETER DAHL, 2 st, färglitografier, Fredmans Epistlar nr 65 och 79, signerad Peter Dahl, med text. 42 x 51 cm

Rum 1

Peter Dahl

Budhistorik (4 bud)

1956178
1956177
850
1951236
500
1950349

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.