Käppar med silverdekor

321301

KÄPPAR, 5 st, RIDPISKA, med silverfästen, varav en med studentmössa i silver, delvis med inskriptioner, varierande längd

Skador, slitage

Silver, Diverse, Fashion

Monter 25

Käppar med silverdekor

Budhistorik (16 bud)
1957421
1957299
1 400
1957299
1957266
1957230

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.