Samling broscher

321298

BROSCHER, 37 st, bl.a. Jugend, 1900-tal, koppar, varierande mått

Brukslitage

Guld/Smycken

Monter 21

Samling broscher

Budhistorik (4 bud)

1957185
600
1956492
450
1951811
1949624

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.