Fotoalbum med släktfotografier

321292

FOTOALBUM, 3 st, 18/1900-tal släktfotografier, pärmar i trä och läder, delvis med relief och metallbeslag, ca 28x22 cm

Skador, slitage

Böcker/Kartor, Fotografier

Monter 19

Budhistorik (8 bud)
1957173
700
1954209
650
1954209
550
1957105
500
1954209
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.