Bordsuppsatser i nysilver och glas

321289

BORDSUPPSATSER / VASER, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, nysilver, med slipade glasinsatser, varav en märkt A G Dufva samt en märkt CRC, höjd 47 cm

Enstaka nagg

Diverse, Inredning och husgeråd

Monter 20

Budhistorik (31 bud)
1957576
5 200
1957445
5 000
1957303
4 800
1957423
4 600
1957303
4 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.