Willhelm von Gegerfelt oljemålning

321288

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Höstlandskap,
signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 47x61 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
1955494
1955492
2 600
1955491
1 800
1955435
450
1953356

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.