Egron Lundgren akvarell

321287

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Skogsstig med mor och barn, signerad EL, akvarell, 43x40 cm
Utställd: Liljevalchs

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Egron Lundgren akvarell
Budhistorik (9 bud)
1957157
1957156
3 800
1955952
3 600
1955950
3 400
1955949
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.