Orreforsskålar

321283

SKÅLAR, 3 st, Orrefors, 1900-talets mitt, rödtonat glas, höjd 6-8 cm

Bruksslitage

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 21

Orreforsskålar

Budhistorik (1 bud)

1957565
2015-07-27 20:49:15

2015-07-27 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.