Näsduksskål kanna

321282

NÄSDUKSSKÅL, stämplad Venini Murano, KANNA, Italien, 1900-tal, skålens höjd 8 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 20

Näsduksskål kanna

Budhistorik (10 bud)
1955161
700
1954051
650
1955160
650
1954051
600
1955159
550

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.