Sminkbord i teak

321266

SMINKBORD, 1900-talets mitt, teak, med spegel i skivan, etikettmärkt Furnituremakers Control Made in Denmark, höjd ca 70, 110x65 cm

Smärre slitage

Rum 3

Sminkbord i teak

Budhistorik (20 bud)
1957455
3 600
1957045
3 400
1957045
2 400
1956335
1956079

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.