Sandro Chia etsning

321264

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): "Father and son" signerad och daterad Chia -85, 16/50, färgetsning, ca 49x42 cm

Rum 1

Sandro Chia etsning

Budhistorik (12 bud)
1957347
1957271
1957227
1 900
1957227
1 800
1957202
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.