Sandro Chia etsning

321261

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad Chia, numrerad 16/50, färgetsning, ca 41x55 cm

Rum 1

Sandro Chia etsning

Budhistorik (15 bud)
1957526
1957519
1957519
1957523
950
1957519

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.