Sandro Chia etsning

321258

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): "Two persons in a garden", signerad och daterad Chia -85, 16/50, färgetsning, ca 54x38 cm

Rum 1

Sandro Chia etsning

Budhistorik (12 bud)
1957312
1957311
1957309
1 900
1957308
1 800
1957181
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.