Fällbord mahogny

321241

FÄLLBORD, mahogny, England, 1700-talets mitt, diameter ca 76 cm, höjd ca 68 cm

Skador, renoverad

Rum 12

Fällbord mahogny

Budhistorik (5 bud)
1955647
1955646
1952589
1952438
1948811

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.