Byrå i rokokostil

321238

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, höjd 80, 88x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 4

Byrå i rokokostil

Budhistorik (13 bud)
1957242
900
1956982
850
1956932
1956867
750
1956459
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.