Spegel Karl Johan

321237

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, delat glas, ca 184x104 cm

Rester efter ljushållare finns, torrsprickor, glaset med slitage

Diverse, Speglar

Rum 1

Spegel Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
1957304
500
1957012
450
1956958
1954143
1952137

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.