Ikon Ryssland

321232

IKON, Ryssland, jungru och barn, daterad 1885, ca 27x22 cm

Slitage

Diverse, Konst, Äldre måleri

Monter 24

Ikon Ryssland

Budhistorik (16 bud)
1956841
1956840
2 800
1955451
2 600
1954069
2 400
1952105

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.