Röllakan design Ingegerd Silow

321231

INGEGERD SILOW, rölakan, 1900-talets mitt, monogramsignerad I. S., ca 203x136 cm

Fläckar, slitage i fransarna

Mattor/Textilier, Design

Rum 10

Budhistorik (18 bud)
1957497
1957427
1957358
1957426
950
1957358
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.