Vävnad design Ingegerd Silow

321230

INGEGERD SILOW, väggbonad, rölakan, 1900-talets mitt, "Fiskeläge" 65044, ull, monogramsignerad I. S., Eric Ewers AB, ca 120x85 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Design

Rum 8

Vävnad design Ingegerd Silow

Budhistorik (12 bud)
1951025
1 600
1956678
1951025
1 400
1952328
1 300
1951025

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.