Bord NK

321226

BORD, jugend, 1900-talets början, modell "Ringen", ek, skyltmärk Nordiska Kompaniet 1698 240810, höjd ca 68, diameter 80 cm

Ytskador

Rum 3

Bord NK

Budhistorik (16 bud)
1956684
1956173
1956683
1956173
900
1956682
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.