Matbord

321224

MATBORD, 1900-talets mitt, grålackerat, runt, med 2 iläggsskivor á 34 cm vardera, höjd ca 73, diameter 105 cm

Slitage

Rum 19

Matbord

Budhistorik (12 bud)
1954128
1 700
1949117
1 600
1954127
1 600
1949117
1954126
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.