Euayporn Kerdchouay

321223

EUAYPORN KERDCHOUAY (Thailand 1900-tal): "Nets drying near the mountain", olja på duk, signerad, daterad 1963 a tergo, ca 44x101 cm OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Thailand medföljer, abstrakt komposition, 39x54 cm

Euayporn Kerdchouay

Budhistorik (20 bud)
1957142
1 300
1957146
1 300
1957142
1957144
1957142

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.