Euayporn Kerdchouay

321222

EUAYPORN KERDCHOUAY (Thailand 1900-tal): "Nightmare", olja på duk, signerad, daterad 1963 a tergo, ca 81x62 cm

Rum 6

Euayporn Kerdchouay

Budhistorik (18 bud)
1957278
850
1957289
850
1957278
1957286
1957278
750

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.