Skrivbord

321220

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i teak, delvis bemålat, med tre lådor undertill, höjd ca 74, 130x70 cm

Ytskador, slitage

Rum 3

Skrivbord

Budhistorik (13 bud)
1948845
950
1956449
900
1948845
850
1951359
1948845
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.