Soffbord

321219

SOFFBORD, 2 st., 1900-talets mitt, varav ena med skiva fanérat i ek och skyltmärkt treeman, det mindre bordet i ek och med skiva i bakelit, höjd ca 49, 100x50,5 resp 28, 80x 35

Fanérskador, lagningar, slitage, skiva med märken

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (12 bud)
1956465
850
1948844
1956464
750
1948844
700
1956463
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.