Tord Leander Engström oljemålning

321218

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Abisko, signerad och daterad Tord 43, olja på pannå, 84,5x122 cm

Rum 1

Budhistorik (33 bud)
1956697
9 600
1956225
9 400
1956175
9 200
1956224
9 000
1956175
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.