Blå komposition

321216

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Thailand 1960-tal): Komposition i blått, otydligt signerad a tergo Banchang Kosamat (?) samt daterad 1964, blandteknik på duk, ca 130x60 cm

Smärre slitage, rispor

Rum 6

Blå komposition

Budhistorik (3 bud)

1957019
1956741
1955872

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.