Pall snurrbar

321212

PALL, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höj- och sänkbar

Slitage

Rum 4

Pall snurrbar

Budhistorik (9 bud)
1949199
700
1956831
650
1949199
600
1956829
550
1949199
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.