Stolar med rottingrygg

321210

STOLAR, 3 st., 1900-talets mitt, svartlackerade benställningar, ryggbrickor i rotting, sitsar klädda i galon, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

Rum 4

Stolar med rottingrygg

Budhistorik (9 bud)
1956695
600
1956686
550
1956680
500
1956685
500
1956680
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.