Spelbord omkring 1800

321207

SPELBORD, sengustavianskt, fanérat i mahogny, skiva i massiv mahogny, 2 lådor i sargen, 2 ljusbrickor, höjd 77, 43x87 cm

Renoverat samt kompleterat, slitage och skador, saknar ett beslag

Ändringar/tillägg
Lösa delar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 7

Spelbord omkring 1800

Budhistorik (5 bud)
1956761
1952645
1952644
1 600
1951294
500
1948970

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.