Hatthyllor i metall

321206

HATTHYLLOR, 2 st., 1900-talets mitt, stål och aluminium, 3 rader vardera med hängare samt ena med hatthållare med avslut i trä, längd ca 46 resp 131 cm

Bruksslitage

Möbler, Diverse

Rum 7

Hatthyllor i metall

Budhistorik (23 bud)
1956635
3 400
1953312
3 200
1956634
1953312
2 800
1956633
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.