Sideboard design Nils Jonsson

321198

NILS JONSSON, sideboard, 1950/60-tal, fanérat i teak, modell Troeds, med skjutdörrar, invändigt med lådor och hyllplan, brännmärkt Design Nils Jonsson Made in Sweden Bra Bohag, höjd ca 78, 160x43 cm

Smärre ytslitage

Möbler, Design

Rum 20

Sideboard design Nils Jonsson

Budhistorik (25 bud)
1955399
4 200
1950060
1955398
1950060
3 800
1950715
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.