Sideboard i teak

321197

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, med skjutdörrar, invändigt med hyllor och lådor, underrede med 4 lådor, höjd ca 125, 190x53 cm

Enstaka fläckar, smärre ytslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Sideboard i teak

Budhistorik (16 bud)
1956542
3 800
1949237
3 600
1956539
3 600
1949237
3 400
1956538
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.