Konsolbord Louis seize-stil

321196

KONSOLBORD, 1900-talets mitt, förgylld, Louis seize-stil, höjd 78, 94x60 cm

Skivan med uttag för stenskiva

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Konsolbord Louis seize-stil

Budhistorik (5 bud)
1957454
3 400
1957452
3 200
1957450
1949805
2 800
1949805

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.