Parti silver

321191

SILVERSKED, BORSTAR, SOCKERTÅNG, silver, vikt 190 g, exklusive knivar och borstar

Skador och slitage

Silver

Monter 21

Parti silver

Budhistorik (6 bud)
1956805
1952103
750
1956804
750
1952103
700
1950505
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.