Parti broderier

321187

BRODERIER, VÄSKOR, mestadels 1800-talets andra hälft

Skador och slitage

Diverse, Mattor/Textilier

Monter 25

Parti broderier

Budhistorik

2015-07-26 kl 20:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.