Bokhylla

321184

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, möjligen Danmark, två sektioner, ek och svart lackat trä, skåp och hyllplan, höjd 200, bredd ca 180 cm

Smärre slitage

Möbler, Hyllor, Design

Rum 1

Bokhylla

Budhistorik (3 bud)

1955431
1954170
950
1949355
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.