Parti silver

321181

SILVERSKEDAR, MOCKASKEDAR SALTSKEDAR, silver 18/1900-tal, vikt ca 400g,

Skador och gravyrer

Silver

Monter 2

Parti silver

Budhistorik (3 bud)

1952090
1950614
550
1949182

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.